חברת ביוטי נט מוכרת ציוד וחומרים למספרות דרך אתר אינטרנטי ללקוחות עסקיים ופרטיים.
הזמנות המתבצעות ע”י לקוחות, אינן בשליטת החברה אלא בשליטת הלקוחות אשר ביצעו את ההזמנות.
רכישה דרך האתר מבוצעת ע”י תשלום בכרטיסי אשראי בלבד. לא ניתן לבצע דרך האתר רכישות ללא חיוב כרטיס אשראי. ניתן לבצע רכישות טלפוניות ולתת פרטי כרטיס אשראי בטלפון במקום דרך האתר. מס` הטלפון במשרדי החברה – 03-6916762

אין החברה אחראית על חומרי השיער אותן היא משווקת משום שהחברה אינה יבואנית ו/או יצרנית של מוצרים אלו אלא משמשת כחנות מכירה של מוצרים מקצועיים אלו.

חברת ביוטי נט ביחד עם חב` מיטל עיצובים נותנים אחריות לשנה על מוצרי החשמל המיובאים ע”י מיטל עיצובים. אין החברה נותנת שירות תיקונים על מוצרים אשר אינם מיובאים על ידה. מוצרים אלו הינם באחריות הייבואן של אותם מוצרים. במקרה של תקלה או פגם במכשיר חשמלי שנרכש בחב` מיטל עיצובים או בחב` ביוטי נט, יש להגיע עם המוצר לחנות או לשלוח אותו בדואר רשום למשרדי החברה. אין החברה נותנת שירות תיקונים בבית הלקוח. החברה מתחייבת לתקן מכשיר שנמצא בתקופת האחריות שלו, עם הצגת חשבונית קנייה עליו, ללא חיוב וזאת במקרה שאין בו שבר או נעשה בו שימוש לא כנדרש בתעודת האחריות שלו. אין החברה מתקנת מכשירים אשר נפלו או נשברו במסגרת אחריות. אין החברה אחראית על נזק שנגרם בסכינים של מכונות התספורת, מספריים וראשי אימון אותם היא משווקת. לפריטים אלו יש בלאי ועל כן יש להחליפם מעת לעת.

ציוד למספרות כגון כסאות ועמדות חפיפה, יש אחריות לשנה אחריות על הכסאות, הגופים של הכיורים וכן בוכנות הכסאות. אין אחריות כתוצאה מקרע בריפוד. אחריות על הברז – חצי שנה. במידה וקרה פגם לעמדת חפיפה שנרכשה אצלנו, החברה מתחייבת להגיע לבית הלקוח מאיזור הקריות ועד באר שבע תוך 7 ימי עסקים. אם החברה מגיעה לבית הלקוח ומגלה שעמדת החפיפה לא קובעה לריצפה, החברה לא אחראית על נזק שנגרם כתוצאה מחוסר זהירות ואחריות אשר הלקוח נוטל על עצמו לאחר שהוסבר לו מפורשות שיש לקבע את עמדת החפיפה לריצפה. במקרה של פגם בכסאות, החברה נותנת שירות במשרדיה. אין החברה מגיעה לבית הלקוח על מנת לתקן כסאות.

במקרה של החזרות – החברה מתחייבת לקבל חזרה ציוד שנרכש, במידה ולא נעשה שימוש במוצר והוא חוזר ארוז באריזה מקורית וזאת במידה והמוצר הוחזר לחברה תוך 14 ימים מיום הרכישה. אין החזרות על מוצרי שיער שנרכשו. החברה לא מזכה לקוח בגין דמי משלוח שניגבו מהלקוח בעת ביצוע הרכישה. במידה ולקוח קיבל משלוח חינם והחזיר את הסחורה ינוכו 25 ש”ח בגין משלוח ששולם ע”י החברה. במידה והלקוח מחזיר את המוצר לשליח במעמד האספקה והשליח מחזיר לי את המוצר – יחוייב הלקוח בדמי משלוח כפולים וייזוכה רק בחלק היחסי של ההזמנה בניכוי 70 ש”ח דמי משלוח כפולים.
במקרה של החזר כספי – ינוכה 5% מגובה העסקה ודמי המשלוח שלא יוחזרו (במידה והלקוח קיבל את הסחורה). במקרה של הזמנה מעל 250 ש”ח שעבורה לקוח היה פטור מדמי משלוח – ינוכה מעלות המוצר 30 ש”ח בגין דמי משלוח ועוד 5% עמלת ביטול עסקה בכרטיס האשראי. אם הביטול נעשה בטרם יצאה הסחורה מהחנות – ינוכו רק 5% מגובה העסקה – מינימום 5 ש”ח עמלת ביטול חיוב כרטיס אשראי. במקרה וחבילה חזרה אלינו ולא נדרשה – יחוייב הלקוח במשלוח כפול בסך 58 ש”ח ובנסוף 5% על ביטול עסקה.

מוצר אשר נעשה בו שימוש או נזק, לא יתקבל חזרה ולא יהיה ניתן לזכות את הלקוח כספית.

אין החזרות על סכינים, מספריים, ראשי אימון וחלקי חילוף שנמכרו.
במקרה ומוצר מסויים היה חסר בהזמנה של הלקוח, החברה מתחייבת לזכות בכרטיס האשראי את הלקוח על מוצר זה.

יש לקרוא את כל הפרטים לפני ביצוע רכישה דרך האתר:

  • יש לשם לב לגבי דמי המשלוח בהתאם לגודל החבילה. במידה ויש שוני בדמי המשלוח בהתאם לאיזור ממנו הוזמן, ייצרו איתכם קשר טלפוני לפני משלוח החבילה.
  • לפני התשלום בקופה יש להגדיר את עלות המשלוח- אם איסוף עצמי או חיוב בדמי משלוח. במידה ולא יוגדר – יחוייב הלקוח אוטומטית בעלות דמי משלוח של 15 ש”ח – משלוח לחנויות או לוקרים.
  • משלוח ע”י שליח לוקח עד 7 ימי עסקים הנחשבים ימים א`-ה` ע”פ התחייבות חב` השליחויות איתה אנו עובדים. במקרים חריגים יש עיכוב באספקה – עימכם הסליחה. אין הדבר תלוי בנו אלא בחב` השליחויות החיצונית עימה אנו עובדים. על עיכובים באספקת הסחורה אין אנו אחראים.
  • משלוח בדואר רשום – עד 14 ימי עסקים.

רכישה דרך האתר מהווה את הסכמתכם לתקנון שלנו על כל סעיפיו. במידה ואינכם מסכימים לתקנון, אל תבצעו הזמנות דרכינו.

במקרה של תביעה וטענות כנגד החברה, תחום השיפוט בו ניתן יהיה להגיש את התביעה יהיה גוש דן בלבד.