בהזמנת מוצרים מעל 300 ש"ח - משלוח חינם עד הבית (לא כולל הזמנת ריהוט). שנה טובה, חג שמח ובריאות לכולם

צביעת שיער בבית – צבעי שיער מקצועיים

מעוניינת לצבוע את השיער שלך לבד אך עדיין להשתמש בצבע שיער מקצועי כמו מעצב השיער שלך?
אם כבר החלטת לצבוע לבד בבית, בואי ותשמעי מס` שלבים שאת צריכה לבצע על מנת שהצבע יצא כמו שאת רוצה ליצא או כמו שהיה מעצב השיער צובע לך.
מעוניינת לצבוע את השיער שלך לבד אך עדיין להשתמש בצבע שיער מקצועי כמו מעצב השיער שלך?

כמה טיפים ל צביעת שיער בבית:

1. תבחני אם יש לך שיער שיבה, אפילו מעט. צבע שיער שהוא עם גוון, אינו מכסה שיער שיבה. במקרה של שיער שיבה, את צריכה לשלב 2 צבעים – בסיס + גוון ביחס של 1:1

2. בחרי את גוון השיער אותו את רוצה. שימי לב כי הגוונים של צבעי שיער מקצועיים שונים מגוונים של צבעי שיער הנמכרים ברשתות השיווק השונות – צבעי שיער ביתיים. אבחני אם את מעוניינת שיער עם גוון זהב או סגול או אדום וכו. לכל חברת צבעים יש קטלוג צבעי שיער מקצועיים כדי לאפשר לבחור את הגוונים הרצויים. יש לשים לב שלא כל מה הניראה על האריזה או בטקלוג הצבעים, זה מה שמתקבל על השיער. ברוב המקרים אישה הצובעת שיער, השיער שלה הוא כבר נצבע בעבר וזו לא צביעה ראשונה ובמקרים כאלה רצוי ללכת לחנות מוצרי שיער מקצועיים על מנת להתאים לך את הגוון הנכון לקבלת תוצאה רצויה.

3. לאחר שבחרת את הגוון שאת רוצה, בחרי צבע בסיס של אותו גוון. לדוגמה אם בחרת גוון 6.32, את צריכה במקרה של שיער שיבה לקחת גם בסיס 6.0 כדי לכסות את השיער הלבן. אם את יודעת שהלבן בשיערך עיקש וקשה לכיסוי, רצוי לבחור בסיס אינטנסיבי לכיסוי מוחלט של הלבן.

4. יש לבחור את קרם החמצן המתאים לצבע אותתו בחרת. לדוגמא: צבעי שיער כהים נשתמש בחמצן נמוך 3% – 6% לעומת צבעי שיער בהירים בהם נשתמש בקרם חמצן גבוה יותר – 9% – 12%. שיש לערבב את החמצן עם הצבע עד לקבלת תערובת אחידה.

5. יש לבדוק עם חברת הצבעים בהם את משתמשת, מה היחס בין הצבע לחמצן. ישנם חברות שהיחס בין הצבע לחמצן הוא 1:1 אך יש חברות בהם היחס שונה 1:1.5 או 1:2 . שפכי לקערית את הצבע והחמצן לפי המלצת חברת הצבעים – עדיף להשתמש בכוסית מדידה כדי למדוד בדיוק את היחס של הצבע עם החמצן.

6. עדיף לצבוע את השיער על שיער מלוכלך. ככל שהשיער מלוכלך יותר, הצבע יתפס עליו טוב יותר.

7. יש לסרק את השיער לפני מריחת הצבע על מנת שיהיה ניתן לפתוח שבילים ולמרוח את הצבע טוב יותר ובצורה אחידה יותר.

8. במקרה של קרקפת רגישה במיוחד, יש 2 אפשרויות:
לצבוע את השיער עם צבע ללא PPD וללא אמוניה, פחות שורף בקרקפת או לסירוגין להוסיף אמפולה מיוחדת לצבע השיער ולערבב ביחד. מריחת השיער עם אמפולה מיוחדת, תקל על גירוי הקרקפת.

9. לפתוח שבילים, למרוח את הצבע משני צידי השבילים במקום בו השורשים גדלו. לצבוע רק על השיער שגדל, שאין עליו צבע ולא על כל השיער.

10. לאסוף את השיער ולהמתין כ – 40 דקות בדר”כ. בצבעים בלונדים – להמתין כ- 50 דקות. כעבור 30 דקות מרגע הצביעה, יש לקחת טיפות של מים, להרטיב את הקצוות (אלה שלא צבענו) ועליהם למרוח גם כן מעט מהצבע שנותר בקערית. אנו עושים זאת כדי ליצור גוון אחיד לכל השיער ולחדש דהייה של הצבע בקצוות השיער ביחוד בימות הקיץ.

11. שטפי את השיער. חפפי פעמיים את השיער כדי להוריד את כל הצבע מהשיער. השתמשי במסכה לשיער כדי להחזיר לשיער את הברק והרכות שלו.

12 נגבי את השיער ויבשי אותו לפי הצורך.
צבעי שיער מקצועיים ניתן להשיג בחנויות ציוד מקצועי למספרות או אצל מעצבי השיער.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
__סל הקניות