בהזמנת מוצרים מעל 300 ש"ח - משלוח חינם עד הבית (לא כולל הזמנת ריהוט). שנה טובה, חג שמח ובריאות לכולם

סוגי החלקות I החלקת קרטין אורגנית I ליס דיזיין

סוגי ההחלקות הקיימים בשוק המספרות הן רבות כל כך עד שכמעט ולא ניתן לעקוב אחרי כל ההחלקות הקיימות. ההחלקה הברזילאית עשתה מהפך בשוק ההחלקות מכיוון שהיא משקמת את השיער בצורה בלתי רגילה, היא זמנית וכך יש צורך לחזור לספר כל 3 חודשים אבל – באותה מידה היא אינה מאושרת ע”י משרד הבריאות בגלל הפורמלין הנמצא בהחלקה ואינו בריא לנשימה בזמן העבודה עם מחליק השיער. מאז שאסר משרד הבריאות את השימוש בהחלקה הברזילאית החלה ההחלקה הברזילאית להופיע בשמות שונים כמו החלקת קרטין, החלקת CHI ועוד רבות אחרות כאשר במקביל החלו לחפש פתרונות חדשים להחלקה הברזילאית ואשר לא תהיה מסוכנת לנשימה, כלומר נטולת פורמלין.
אחת מההחלקות נטולת הפורמלין היא – החלקה הודית אשר מוכיחה את עצמה כהחלקת שיער מצויינת ומשקמת את השיער תוך כדי פעולת ההחלקה.
החלקה נוספת היא החלקת השיער ליס דיזיין Lisse Design שהיא החלקת קרטין אורגנית מתאימה לכל סוגי השיער – משיער טבעי ועד שיער מובהר, משקמת את השיער תוך כדי פעולת ההחלקה ושיער יבש ופגום הופך לרך ונעים למגע והכי חשוב – ללא פורמלין!!!
החלקת השיער ליס דיזיין מיוצרת במפעל השלישי בגודלו באירופה – “אלפא פארף” ומביקור אישי שלי במפעל, נוכחתי בבדיקות קפדניות וארוכות שנים של מוצרים לפני שיוצאים לשיווק המקומי והעולמי. כל מוצר נבדק במעבדות החברה כ- 7 שנים ועובר בקרת איכות מאוד מאוד גבוהה.

איך עושים החלקת שיער:

כל ההחלקות דורשות חפיפה עם שמפו בלבד לפני ההחלקה וייבוש השיער.
מריחת ההחלקה על השיער, ס”מ מהשורש
המתנה עם חומר ההחלקה על הראש בין 30-60 דקות – שיער טבעי יותר זמן המתנה, שיער צבוע ומובהר מאוד – פחות זמן. יש הממליצים לשבת תחת חימום כדי שההחלקה תחדור לשיערה ביתר קלות ותבצע במקביל את פעולת שיקום השיער
הפעולות לאחר ההמתנה עם ההחלקה על הראש שונות בין החלקה להחלקה. חלקן דורשות החלקת השיער כשהחומר עוד על הראש ורובן דורשות שטיפה של 70% מהחומר במים בלבד ואז מתחילה ההחלקה עם פן ואח”כ עם מחליק שיער.
ההחלקות הפופולריות היום אינן דורשות שימוש במנטרל החלקה וניטרול ההחלקה נעשה ע”י שימוש במסכת שיער כמו ההחלקה ההודית וכמו החלקת קרטין ליס דיזיין.
חלק  מהחלקות השיער מצריכות טיפול חוזר אחרי 3 חודשים וחלקן ההחלקה היא לצמיתות ויש להחליק רק את השורשים המקורזלים שגודלים עם הזמן כמו החלקת שיער ביתית שוורצקוף.
חשוב מאוד לראות תוצאות של החלקות ולשמוע חוות דעת מאנשים שביצעו החלקה בשיער לפני שעושים החלקה.
שיקום שיער אחרי החלקה שאינה טובה יכולה לקחת הרבה הרבה זמן וחבל…

 

תגובה אחת על הפוסט “סוגי החלקות I החלקת קרטין אורגנית I ליס דיזיין

  1. אילנית אומר:

    ההחלקה ההודית מוצלחת מאוד מנסיון אישי. המוצרים הנלווים שחובה לרכוש יקרים . השמפו בחודש נגמר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
__סל הקניות