סל קניות   | הרשמה   | כניסה
    תגיות פופולריות
 
 תקנון החברה
חברת ביוטי נט מוכרת ציוד וחומרים למספרות דרך אתר אינטרנטי.
גם מספרות וגם לקוחות פרטיים רשאים לרכוש דרך האתר שלנו.
הזמנות המתבצעות ע"י לקוחות, אינן בשליטת החברה אלא בשליטת הלקוחות אשר ביצעו את ההזמנות. רכישה דרך האתר מבוצעת ע"י תשלום בכרטיסי אשראי בלבד. לא ניתן לבצע דרך האתר רכישות ללא חיוב כרטיס אשראי. ניתן לבצע רכישות טלפוניות ולתת פרטי כרטיס אשראי בטלפון במקום ברך האתר. מס` הטלפון במשרדי החברה - 03-6916762
אין החברה אחראית על חומרי השיער אותן היא משווקת משום שהחברה אינה יבואנית של מוצרים אלו אלא משמשת כחנות מכירה של מוצרים מקצועיים אלו.
חברת ביוטי נט ביחד עם חב` מיטל עיצובים נותנים אחריות לשנה על מוצרי החשמל המיובאים ע"י מיטל עיצובים. אין החברה נותנת שירות תיקונים על מוצרים אשר אינם מיובאים על ידה. מוצרים אלו הינם באחריות הייבואן עצמו. במקרה של תקלה או פגם במכשיר חשמלי שנרכש בחב` מיטל עיצובים או בחב` ביוטי נט, יש להגיע עם המוצר לחנות או לשלוח אותו בדואר רשום למשרדי החברה. אין החברה נותנת שירות תיקונים בבית הלקוח. החברה מתחייבת לתקן מכשיר שנמצא בתקופת האחריות שלו, עם הצגת חשבונית קנייה עליו, ללא חיוב וזאת במקרה שאין בו שבר או נעשה בו שימוש לא כנדרש בתעודת האחריות שלו. . אין החברה מתקנת מכשירים אשר נפלו או נשברו במסגרת אחריות. אין החברה אחראית על נזק שנגרם בסכינים של מכונות התספורת אותם היא משווקת. לסכינים יש בלאי ועל כן יש להחליפם מעת לעת.
ציוד למספרות כגון כסאות ועמדות חפיפה, יש אחריות של חצי שנה על הברזים, שנה אחריות על הכסאות, הגופים של הכיורים וכן בוכנות הכסאות. אין אחריות כתוצאה מקרע בריפוד. במידה וקרה פגם לעמדת חפיפה שנרכשה אצלנו, החברה מתחייבת להגיע לבית הלקוח מאיזור הקריות ועד באר שבע. אם החברה מגיעה לבית הלקוח ומגלה שעמדת החפיפה לא קובעה לריצפה, החברה לא אחראית על נזק שנגרם כתוצאה מחוסר זהירות ואחריות אשר הלקוח נוטל על עצמו לאחר שהוסבר לו מפורשות שיש לקבע את עמדת החפיפה לריצפה. במקרה של פגם בכסאות, החברה נותנת שירות במשרדיה. אין החברה מגיעה לבית הלקוח על מנת לתקן כסאות.
במקרה של החזרות - החברה מתחייבת להחזיר ללקוחותיה את כספם לאחר רכישה בניכוי 3% מגובה העסקה, במידה ולא נעשה שימוש במוצר והוא חוזר ארוז באריזה מקורית וזאת במידה והמוצר הוחזר לחברה תוך 14 ימים מיום הרכישה. החברה לא מזכה לקוח בגין דמי משלוח שניגבו מהלקוח בעת ביצוע הרכישה. במידה והלקוח מחזיר את המוצר לשליח במעמד האספקה והשליח מחזיר לי את המוצר - יחוייב הלקוח בדמי משלוח כפולים וייזוכה רק בחלק היחסי של ההזמנה בניכוי 70 ש"ח דמי משלוח כפולים.
מוצר אשר נעשה בו שימוש או נזק, לא יתקבל חזרה ולא יהיה ניתן לזכות את הלקוח כספית.
יש לקרוא את כל הפרטים לפני ביצוע רכישה דרך האתר:
יש לשם לב לגבי דמי המשלוח בהתאם לאיזור החלוקה. איסוף עצמי ללא דמי משלוח. משלוח עד 500 ש"ח מחוייב ב-35 ש"ח דמי משלוח. מעל 500 ש"ח אין דמי משלוח וזאת למעט איזורים חריגים - אילת, יישובי ספר, רמת הגולן וכו`. במידה ויש שוני בדמי המשלוח בהתאם לאיזור ממנו הוזמן, ייצרו איתכם קשר טלפוני לפני משלוח החבילה.
לפני התשלום בקופה יש להגדיר את עלות המשלוח- אם איסוף עצמי או חיוב בדמי משלוח. במידה ולא יוגדר - יחוייב הלקוח אוטומטית בעלות דמי משלוח של 35 ש"ח.
משלוח ע"י שליח לוקח עד 7 ימי עסקים הנחשבים ימים א`-ה` ע"פ התחייבות חב` השליחויות איתה אנו עובדים. במקרים חריגים יש עיכוב באספקה - עימכם הסליחה. אין הדבר תלוי בנו אלא בחב` השליחויות החיצונית עימה אנו עובדים. על עיכובים באספקת הסחורה אין אנו אחראים.
רכישה בדואר רשום - עד 14 ימי עסקים.
רכישה דרך האתר מהווה את הסכמתכם לתקנון שלנו על כל סעיפיו. במידה ואינכם מסכימים לתקנון, אל תבצעו הזמנות דרכינו.
במקרה של תביעה וטענות כנגד החברה, תחום השיפוט בו ניתן יהיה להגיש את התביעה יהיה גוש דן בלבד.
 
 |  דף הבית |  ערכות טיפוח  |  מבצעים עד 50% הנחה  |  מאמרים מקצועיים  |  תקנון החברה  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מוצרי שיער | מוצרים לשיער-שיקום שיער I ביוטי נט- www.beautynet.co.il © כל הזכויות שמורות
מוצרי שיער למספרות I ביוטי נט נרקיס 6/2 גבעתיים טלפון: 03-6916762 פקס: 03-5731870
טיפוח שיער | מוצרי שיער ריהוט למספרה ציוד למספרה | ריהוט למספרות | ציוד למספרות | תקנון החברה

  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל